En Ucuz SSL Sertifikaları

Positive SSL

COMODO

1 Yıllık

$ 10  

1 Domain
Domain HTTPS
Mobil Destekli
$10.000 Sigorta

Positive Multi Domain

COMODO

1 Yıllık

$ 39 

3-100 Domain
Sadece 1 IP Girilebilir
Mobil Destekli
$10.000 Sigorta

EV SSL

COMODO

1 Yıllık

$ 89 

Yeşil Bar (GreenBar)
1 Domain
Evrak gerektirir
$1.750.000 Sigorta

Instant SSL Pro

COMMODO

$ 50 

1 Domain
Domain HTTPS
Organizasyon Onaylı
$100.000 Sigorta

Premium SSL Wildcard

COMODO

$ 160

1 Domain
Domain + all subdomain
Organizasyon Onaylı
$250.000 Sigorta

EV Multi Domain SSL

COMODO

$ 190

3-100 Domain
1 IP Adresine Tanımlanır
Organizasyon Onaylı
$1.750.000 Sigorta

Yeşil Bar (EV) Sertifika Nedir?

EV SSL teknolojisi, “Yeşil Adres Çubuğu” özelliği ile güven olgusunu görselleştirerek, kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlar. Kullanıcılar EV SSL kullanan bir web sitesini ziyaret ettiklerinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner . Bu görsel uyarı bütün kullanıcılar tarafından kolayca farkedilir.

Görsel güvence firmaların kullanıclarına sunduğu güveni arttırır, yarıda kesilen alışverişleri oranlarını düşürür ve böylelikle uzun süreli gelir sağlamakta firmalara yardımcı olur.

Positive SSL Güvenli Mi?

Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür. Dakikalar içerisinde gerçekleşen hızlı online onaylama işlemi, en güçlü şifreleme teknolojisi, kaliteli müşteri desteği ve yüksek garanti oranları ile Positive SSL e-ticaret için en güvenli ortamı sağlamanıza yardımcı olur.

Hiçbir evrak gerektirmeyen Positive SSL ile 10dakika gibi kısa sürede sertifikanız kullanıma hazır olur. Positive SSL Sertifika, sadece alan adı doğrulaması yapar. Bir tek sertifika www.domain.com ve domain.com ‘i korur.

Wildcard SSL Nedir?

Wildcard SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için sınırsız subdomain desteği sağlayan en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.

Wildcard SSL Sertifikayı domaininize ait tüm subdomainlerde kullanabilirsiniz.  Evrensel tüm tarayıcılar, cep telefonları ve cihazlar ile sorunsuz çalışır.

SSL sertifika sorularınız için: destek@abacipark.com