Neden ABACIPARK?

Günümiz teknoloji çağında, size en iyi ve en geniş çözümlü hosting ürünlerini sunmakla birlikte katma değerli hizmetler olan yazılım, web tasarım, e-ticaret, e-dönüşüm gibi konular da hizmet vermekteyiz. 10 yılı geçen internet medyası deneyimimiz ile; hızlı web hosting, dedicated server, sanal sunucu, bulut çözümleri gibi bir çok alanda işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.  Ayrıca deneyimli destek ekibi ile birlikte işiniz için gereken desteği eksiksiz sunmak için çaba gösteriyoruz! Çünkü işinizi büyütmek için teknolojiye ne kadar çok ihtiyaç duyacağınızın farkındayız.

ABACIPARK 2009 yılında Ankara merkezli kuruldu. Kuruluşundan bu zamana benimsediği ve sadık kaldığı misyonu öncelikle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve koşulsuz memnuniyetini hedefleme anlayışıdır. Bu kapsamda sunduğu servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla artı değerler katabilmek öncelikleridir. Uzman ve deneyimli kadrosuyla en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servisleriyle müşterilere güven vermek, özenle yürütülen AR-GE çalışmalarıyla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilere sunabilmek müşterinin uzun soluklu ve kusursuz çözüm ortağı olma misyonunu tanımlamaktadır. Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.

Odak Noktamız; GİRİŞİMCİLER!

Türkiye’de Girişim İşletmelerinin potansiyelini güçlendirmek için geniş ürün portföyümüz ile birlikte,  barındırma çözümlerimiz ile onlara destek olmaktayız. A’dan Z’ye her ölçekteki girişimciler için alan adı tescil ve hosting konularında yardımcı olmaktayız. Ayrıca Teknokentlerde yer alan startup projelerine de ücretsiz destekler vermekte, bu alanda startupların büyümesi için yarışmalar düzenlemekteyiz.

Girişimcilerin özellikle Bulut Hosting konusunda ihtiyaçlarını sorunsuz karşılmaka amacıyla;

  • Türkiye Lokasyon
  • Avrupa Lokasyon (3 Farklı DataCenter)
  • Amerika Lokasyon (2 Farklı DataCenter)

gibi dünyanın farklı noktlarından hosting hizmeti sağlıyoruz. Unutmayın ki; internetteki başarınız web sitenize bağlıdır. Kim olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi bize bildirin, ulaşmak istediğiniz nokta için hemen size yardımcı olalım!